Výsledky mládeže (13.1.2019)

13.1.2020 12:27

U11 - Oblastní přebor

NH Ostrava - BK Opava 57:37
Body: Vojta Gronský 7, Tomáš Klimenko 6, Maty Bindr 5, Marek Vajda 5, Karel Harazin 4, Matěj Křižanovský 2, Vojta Magera 2, Vojta Krzywoň 2, Miki Vajda 2, Viki Legut 2.

NH Ostrava - BK Opava 69:21
Body: Marek Adamec 6, Marek Vajda 4, Vojta Magera 2, Vojta Gronský 2, Tomáš Klimenko 2, Karel Harazin 2, Maty Bindr 2, Matěj Křižanovský 1

 

U11 - Kvalifikace o národní finále

BK Opava - TJ Start Havířov 76:27
Body: Vojta Magera 12, Vojta Gronský 10, Marek Adamec 6, Adam Bielik 6, Tomáš Klimenko 6, Maty Bindr 6, Lukáš Hejduk 4, Matěj Křižanovský 4, Maty Bartošík 4, Viki Legut 4, Vojta Krzywoň 4, Ondra Granzer 4, Karel Harazin 2, Kryštof Daněk 2, Marek Vajda 2

 

U13 - Oblastní přebor

BK Opava - BK Snakes Ostrava 2008 97:8
Body: Václav Warisch 18, Robin Vrbický 14, Karel Kocián 14, Ondřej Nycz 10, Václav Stoklasa 7, Jakub Dostál 6, Mikuláš Bindr 6, Karel Povolný 6,  Štěpán Jiskra 5, Jan Barčák 3, Lukáš Fajkus 2, Matěj Vícha 2, Jan Krzywoň 2, Marek Běták 2

BK Opava - BK Snakes Ostrava 2008 86:7
Body: Václav Warisch 17, Karel Kocián 16, Mikuláš Bindr 8, Jan Barčák 8, Ondřej Nycz 6, Robin Vrbický 6, Jakub Dostál 5, Štěpán Jiskra 4, Václav Stoklasa 4, Lukáš Fajkus 4, Marek Běták 4, Filip Palyza 2, Ondřej Hromada 2

 

U13 - Kvalifikace o postup na národní finále

BK Opava - BK NH Flames Ostrava 29:53

Body: František Harazim 13, Jan Krzywoň 5, Karel Kocián 4, Robin Vrbický 4, Jan Barčák 3

 

U15 - extraliga

Válečníci Děčín - BK Opava 75:93
Body: Arendarčík 26, Slanina 15, Henzl a Kramoliš 11, Scholz 10, Myšák a Rabinský 7, Čandas 4, Kadaňka 2

Sluneta Ústí nad Labem - BK Opava 74:83
Body: Arendarčík 25, Myšák a Scholz 15, Henzl 13, Kramoliš 11, Hrbáč a Slanina 2


U15 - žákovská liga

BK Opava - BC Nový Jičín 51:47
Body: Dubový P. 12, Adamec 11, Theodoru 5, Červenka 5, Jasník 4, Motyčka 4, Pierník 4, Rajčan 2, Svoboda 2, Hejduk 2, 

BK Opava - BK Příbor 63:69
Body: Adamec 23, Pierník 11, Theodoru 6, Rajčan 4, Dubový P. 4, Matýsek 4, Jasník 3, Svoboda 3, Hejduk 2, Červenka 2, Černý 1

 

U19 - celostátní liga

BK Opava - SK Brno Žabovřesky 93:76
Body: Pavlík Mikuláš 24, Týn Ondřej 16, Gebauer Dominik 12, Doležal Marek 9, Klapetek René 5, Lazecký Petr 5, Neugebauer Jan 5, Pavelek Štěpán 5, Blaštík Jan 4, Myšák Daniel 4, Kavan Kryštof 3, Valenta Šimon 1

BK Opava - SK UP BCM Olomouc 94:54
Body: Blaštík Jan 16, Pavlík Mikuláš 16, Týn Ondřej 16, Kavan Kryštof 14, Lazecký Petr 9, Gebauer Dominik 6, Kubica Jan 6, Kroča Vojtěch 5, Myšák Daniel 4, Doležal Marek 2