Výsledky mládeže 14.03.2016

14.3.2016 07:06

Souhrn výsledků mládežnických týmů BK Opava.

U11 (kvalifikace o Národní finále)

BK Opava - BK Snakes Ostrava 43:27
Body Opavy: Dan Kudela 20, Petr Arendarčík 6, Eda Myšák 5, Vojta Kadaňka 4, Luki Scholz 2, Míša Rabinský 2, Kuba Černý 2, Kiki Svoboda 2

BK Opava - NH Ostrava 29:38
Body Opavy: Eda Myšák 9, Vojta Kadaňka 5, Jáchym Henzl 5, Petr Arendarčík 2, Kamča Hrbáč 2, Kiki Svoboda 2, Dan Kudela 2, Maty Poledňák 2

BK Opava - BK Příbor 41:30
Body Opavy: Kuba Černý 11, Jáchym Henzl 8, Vojta Kadaňka 6, Míša Rabinský 3, Pája Czudek 2, Luki Scholz 2, Dan Kudela 2, Kamča Hrbáč 2, Honza Matýsek 2, Petr Arendarčík 2, Maty Kramoliš 1

Tým U11 obsadil konečné 2. místo a na Národní finále tak nepostupuje.

 

U 13 (kvalifikace o předkolo MČR)

BK Opava - NH Ostrava 51:42
Body Opavy: Filip Šanda 10, Šimon Valenta 8, Dan Kroča 7, Vojta Radoš 7, Tom Rataj 6, Filip Maschke 4, Honza Rozsypal 4, Dan Myšák 4, Mates Šesták 1

BK Opava - BK Snakes Ostrava 52:45
Body Opavy: Šimon Valenta 13, Dan Myšák 9, Filip Šanda 6, Vojta Kroča 6, Jenda Mráz 5, Honza Rozsypal 4, Mates Šesták 4, Tom Rataj 3, Martin Král 2

BK Opava - BK Havířov 25:39
Body Opavy:  Martin Král 4, Tom Rataj 4, Šimon Valenta 4, Filip Šanda 3, Vojta Kroča 2, Dan Myšák 2, Honza Rozsypal 2, Vojta Radoš 2, Filip Maschke 2

Tým U13 postupuje do předkola MČR z druhého místa.

 

U 14

BK Opava - Basketbal TJ Svitavy 87:28 (21:5, 43:12, 63:21)
Body Opavy:  Popadinec Michal 25, Pavelek Štěpán 17, Blaštík Jan 11, Havránek Ondřej 10, Kittel Matyáš 6, Kavan Kryštof 4, Klapetek René 4, Klapuch Lukáš 4, Durčák Tadeáš 2, Lazecký Petr 2, Šimeček Dominik 2

Tým U 14 skončil po základní části na 1. místě a zajistil si tak pořadatelství turnaje (2. 4. – 3. 4. 2016 v Opavě) o postup na MČR, které se uskuteční v Benešově.

 

U 17

Tým U 17 skončil na 2. místě a čeká na soupeře, který vzejde z dvojice Sokol Žižkov - Sokol Vyšehrad. První zápas by se mněl hrát 16. - 17. 4. na domácí palubovce.

 

U 19

Tým U 19 skončil po základní části na 6. místě a první kolo play –off odehraje 19.3. v Kroměříži. Se stejným soupeřem pak změří síly 9. 4. na domácí palubovce.