Výsledky mládeže 18.04.2016

18.4.2016 09:48

Souhrn výsledků zápasů mládeže BK Opava.

U10

BK Opava - SBŠ Ostrava (holky) 72:0
Body Opavy: Franta Harazin 14, Maro Běťák 14, Luki Král 10, Matěj Matýsek 8, Vašek Warisch 8, Ondra Hejduk 6, Honzík Krzywoň 6, Dadiv Wágner 4, Matěj Hůlek 2

BK Opava - Basket Ostrava (holky) 55:31
Body Opavy: Luki Král 10, Franta Harazin 9, Matěj Hůlek 6, Maro Běťák 6, Matěj Matýsek 6, Ondra Hejduk 4, David Wágner 4, Honzík Krzywoň 3, Petr Pustelník 3, Vašek Warisch 2, Luki Fajkus 2
 

U11

BK Snakes Frýdek-Místek - BK Opava 34:54
Body Opavy: Pája Czudek 16, Alex Čandas 12, Michal Elbl 6, Niki Theodoru 4, Honza Kvasnička 4, Maro Malík 4, Hynek Adamec 2, Přema Dubový 2, Ondra Slanina 2, Honza Glabazňa 2

BK Snakes Frýdek-Místek - BK Opava 23:50
Body Opavy: Honza Glabazňa 10, Alex Čandas 8, Hynek Adamec 6, Přema Dubový 6, Ondra Slanina 6, Kuba Červenka 4, Michal Elbl 4, Pája Czudek 2, Maty Paroulek 2, Maro Malík 2

U11 (Finále Oblastního přeboru)

NH Ostrava - BK Opava 36:26
Body Opavy: Jáchym Henzl 8, Dan Kudela 6, Maty Poledňák 4, Míša Rabinský 3, Eda Myšák 2, Maty Kramoliš 2, Pája Czudek 1

NH Ostrava - BK Opava 19:17
Body Opavy: Dan Kudela 6, Kamča Hrbáč 4, Vojta Kadańka 3, Kuba Černý 2, Eda Myšák 2

BK Opava - NH Ostrava 23:19
Body Opavy: Honza Matýsek 7, Přema Dubový 6, Michal Elbl 4, Maty Zimmer 4, Ondra Slanina 2

BK Opava - NH Ostrava 26:15
Body Opavy: Maty Zimmer 6, David Motyčka 4, Ondra Slanina 4, Michal Elbl 2, Honza Matýsek 2, Kuba Rajčan 2, Honza Kvasnička 2, Přema Dubový 2, Jonáš Salich 2

Tým U11 se stal vítězem Oblastního přeboru.

 

U12 B (zápasy o 5. místo Oblastního přeboru)

BK Opava - BK Snakes Frýdek-Místek 30:52
Body Opavy: Alex Čandas 8, Franta Harazin 4, Kuba Granzer 4, Jonáš Salich 4, Honza Matýsek 3, Ríša Janoš 2, Honza Kvasnička 2, Arnošt Heibl 2, Michal Elbl 1

BK Opava - BK Snakes Frýdek-Místek 19:52
Body Opavy: Ríša Janoš 4, Honza Matýsek 4, Hynek Adamec 2, Kuba Granzer 2, Jonáš Salich 2, Ondra Slanina 2, Alex Čandas 2, Niki 1

BK Snakes Frýdek-Místek - BK Opava 51:31
Body Opavy: Dan Kudela 6, Míša Rabinský 5, Jáchym Henzl 5, Ríša Janoš 4, Kuba Černý 4,  Maty Kramoliš 3, Kamča Hrbáč 2, Petr Arendarčík 1

BK Snakes Frýdek-Místek - BK Opava 48:35
Body Opavy: Petr Arendarčík 9, Dan Kudela 8, Honza Křesťan 4, Ríša Janoš 3, Maty Kramoliš 2, Kamča Hrbáč 2, Kuba Černý 2, Kiki Svoboda 2, Eda Myšák 1, Vojta Kadaňka 1, Jáchym Henzl 1

 

U14 (MČR, 14.-17. 4.2016)

Skupina

BK Opava - BK Klatovy 76:55 (26:17, 38:28, 59:38)
Body Opavy: Popadinec Michal 20, Pavelek Štěpán 14, Týn Ondřej 10, Havránek Ondřej 7, Kavan Kryštof 6, Blaštík Jan 4, Rataj Tomáš 4, Šimeček Dominik 3, Kittel Matyáš 2, Klapuch Lukáš 2, Lazecký Petr 2, Rozsypal Jan 2, Klapetek René 0, Kubica Jan 0, Stoklasa Vojtěch 0

BK Opava - Sokol pražský  62:61 (18:16, 36:28, 49:42)
Body Opavy: Pavelek Štěpán 14, Popadinec Michal 11, Blaštík Jan 10, Týn Ondřej 8, Kavan Kryštof 5, Havránek Ondřej 4, Lazecký Petr 4, Kittel Matyáš 2, Klapuch Lukáš 2, Rozsypal Jan 2, Klapetek René 0, Kubica Jan 0, Rataj Tomáš 0, Stoklasa Vojtěch 0, Šimeček Dominik 0

Orli Prostějov - BK Opava  53:65 (15:22, 24:44, 36:54)
Body Opavy: Havránek Ondřej 17, Popadinec Michal 15, Pavelek Štěpán 11, Týn Ondřej 6, Blaštík Jan 5, Lazecký Petr 5, Rataj Tomáš 4, Rozsypal Jan 2, Kavan Kryštof 0, Kittel Matyáš 0, Klapetek René 0, Klapuch Lukáš 0, Kubica Jan 0, Stoklasa Vojtěch 0, Šimeček Dominik 0

Semifinále

BK Opava - BK Sojky Pelhřimov 50:56 (10:5, 24:21, 42:32, 47:47)
Body Opavy: Týn Ondřej 15, Pavelek Štěpán 9, Lazecký Petr 7, Šimeček Dominik 5, Blaštík Jan 4, Havránek Ondřej 4, Klapuch Lukáš 2, Popadinec Michal 2, Rozsypal Jan 2, Kavan Kryštof 0, Kittel Matyáš 0, Klapetek René 0, Kubica Jan 0, Rataj Tomáš 0, Stoklasa Vojtěch 0

O 3. místo

Orli Prostějov - BK Opava  55:58 (16:15, 30:38, 41:50)
Body Opavy: Pavelek Štěpán 22, Popadinec Michal 16, Lazecký Petr 7, Rataj Tomáš 4, Týn Ondřej 3, Blaštík Jan 2, Havránek Ondřej 2, Kittel Matyáš 2, Kavan Kryštof 0, Klapetek René 0, Klapuch Lukáš 0, Kubica Jan 0, Rozsypal Jan 0, Stoklasa Vojtěch 0, Šimeček Dominik 0

Pořadí:
1. BK Synthesia Pardubice
2. BK Sojky Pelhřimov
3. BK Opava

BK Opava - U14 - 3. místo na MČR 2016BK Opava - U14 - 3. místo na MČR 2016

U17 (semifinále play-off ligy)

BK Opava - Kara Trutnov 66:80 (15:17, 31:39, 43:61)
Body Opavy: Robenek 14, Janoš 12, Havránek 11, Kurečka 8, Kašpárek 8, Hluchý 4, Kortiš 4, Neugebauer 3, Vons Štěpán 2

BK Opava - Kara Trutnov 68:60 (20:17 38:27 54:45)
Body Opavy: Janoš 22, Kašpárek 9, Robenek 9, Kurečka 8, Vincker 6, Kremser 5, Neugebauer 4, Hluchý 2, Kortiš 2, Havránek 1

Stav zápasů 1:1, hraje se na 3 vítězná utkání.