Permanentky / Opavská 5

PERMANENTKY / opavská 5

PERMANENTKY

Cena permanentky je stejná jako v předchozím roce, tedy základní cena 1.200 Kč, snížená cena 600 Kč pro seniory nad 65 let (65+), mládež do 19 let (U19) a držitele karty ISIC. Permanentka platí na základní část a nadstavbu Kooperativa NBL (11 + 5 zápasů) s tím, že si její držitelé budou dokupovat vstupenky na utkání play-off.

Místa držitelům permanentek ze sezóny 2019/2020 jsou rezervována pro nákup nové permanentky do neděle 13.9.2020.

S ohledem na současná i možná budoucí opatření týkající se epidemiologické situace, nemůže klub majitelům permanentních vstupenek garantovat vstup na všechna  utkání. V případě, že bude kapacita haly (aktuálně dva sektory po 500 osobách) snížena, upřednostněni budou držitelé Opavské 5.

Pokud nebude mít držitel permanentky umožněn vstup na všechna domácí utkání, na které je permanentní vstupenka prodána, klub bude cenu kompenzovat slevou na nákup permanentky na sezónu 2021/2022. Vrácení peněz nebude možné.

Permanentky je možné zakoupit on-line nebo od čtvrtku 10.9.2020 od 12 hodin v Turistickém informačním centru Opava, Horní náměstí 67. Otevírací doba je pondělí - pátek 8 - 18 hodin, soboty, neděle a svátky 9 - 12, 13 - 15 hodin. Platba je možná pouze hotově.

on-line vsTUPENKOVÝ SYSTÉM PRO NÁKUP PERMANENTEK ZDE

 

Opavská 5

Jedná se o speciální permanentku, která má podpořit klub v této nelehké době, kdy díky předčasnému ukončení sezóny došlo k citelné ztrátě příjmů ze vstupného a dalších akcí spojených se zápasy play-off.

Číslo 5 symbolizuje základní pětku, nový základ pro nadcházející sezónu, ale i cenu permanentky, která je 5.000 Kč.

Držitel Opavské 5 získá:

- vstup na všechna utkání Kooperativa NBL i případného poháru

- drobné reklamní předměty klubu

- klubový zpravodaj na každém utkání

- ročenku Kooperativa NBL

- společenské setkání všech držitelů s hráči a trenéry včetně občerstvení

- jméno/logo firmy na plastové permanentce

- možnost absolvovat exkurzi v hale včetně výkladu

Opavská 5 bude mít i charitativní rozměr - 500 Kč z každé prodané permanentky bude věnováno Charitě Opava, se kterou náš klub dlouhodobě spolupracuje.

V případě, že budete chtít provést nákup permanentky na firmu či ji daňově uplatnit, kontaktujte prosím marketingového pracovníka našeho klubu, paní Alexandru Šimonovou, na čísle 777 003 416, která s Vámi domluví podrobnosti.

Platba je možná kartou, převodem z účtu (pouze pro ČS, KB, RB, mBank a Fio), pomocí Google Pay a GoPay účtu.

 

plánek haly

Plánek haly