20. 09. 2022

1. liga 1/23: Rezerva začala prohrou

Našemu béčku nevyšla obnovená prvoligová premiéra a podlehla svitavským Turům

Opava sice začala dobře, vedla 9:5, ale soupeř odpověděl dvanáctibodovou šňůrou a  nakonec si v první půli vypracoval třináctibodový náskok. Druhá polovina byla vyrovnaná, Opava dokonce druhý poločas ovládla o 5 bodů, ale v součtu se radovali hosté.

BK Opava B - Tuři Svitavy 67:75 (16:23 34:47 48:56)

Body Opavy: Jiří Štěpánek 17, Matěj Kurečka 13, Kryštof Kavan 12, Šimon Kurečka 9, Michal Arleth 6, Petr Martikán 5, Dominik Ihring 3, Dominik Janoš 2; nejvíce bodů Svitav: Jansa 24, Baťa 15, Jurka 10; dvojky: 27/14 - 51/25; trojky: 25/9 - 22/3; TH: 24/12 - 23/16; doskoky: 40 - 41; chyby: 24 - 23

V příštím kole zajiždí Opava B na palubovku celku BCM Orli Prostějov, ve 3. kole se představí v pátek 30.9.2022 doma soubojem s týmem BK Vividbooks Pardubice. Tento zápas začne v 19:30 hod.