19. 02. 2018

1. LM: Výhra rezervy v play-out

Vítězně vstoupilo naše béčko do bojů o udržení v 1. lize mužů.

Vítězně vstoupilo naše béčko do bojů o udržení v 1. lize mužů. Jeho prvním soupeřem ve skupině play-out byl pražský celek GBA. Naši basketbalisté rozhodli o své výhře ve druhém poločase a udělali tak důležitý krok k záchraně ve druhé nejvyšší soutěži mužů.

David Klapetek měl tentokrát, vyjma Jakuba Slavíka, k dispozici všechny hráče a to se ukázalo jako rozhodující. "Zápas jsme zvládli i když soupeř byl větší a silovější. Ve druhé půli se ukázala zkušenost hráčů z áčka," řekl k utkání opavský trenér. Pro problémy se zápisem k zápasu se statistické údaje nepodařilo zatím zjistit.

GBA - BK Opava B 77:92 (20:23 41:42 61:73)

V příštím kole hostí naše rezerva celek BK Lokomotiva Plzeň. Utkání se hraje v pátek 23.2.2018 se začátkem v 19:00 hod.