08. 10. 2022

1. liga 4/23: Béčko narazilo ve Zlíně

Po dvou výhrách přišla porážka, když naše rezerva nestačila na Zlín

Naši vedli jen v úvodu první čtvrtiny, pak vzal hru do rukou Zlín, který si do poločasové přestávky vypracoval dvacetibodové vedení. Ve třetím dějství Opava mohutně stahovala, ještě 4 minuty před koncem utkání jsme po trojce Jirky Štěpánka prohrávali jen o tři body (76:79). Závěr ale patřil domácím, kteří nás celkově přeskákali a navíc házeli 42 šestek oproti našim 17.

Strabag Zlín - BK Opava B 92:83 (26:22 52:32 70:62)
Body: Vošlajer Tomáš 26 (+11 doskoků, val. 40), Jedovnický Michal 16, Nehoda David 15, Szarowski Daniel 12, Nádeníček Vojtěch 9, Krutílek Jan 7, Šiška Adam 3, Nábělek Květoslav 2, Trávníček Jan 2 - Mička Jan 21, Štěpánek Jiří 19 (trojky 11/5, val. 25), Kurečka Šimon 16, Henzl Jáchym 5, Ihring Dominik 5, Myšák Eduard 5, Vavrečka Kamil 5, Robenek Adam 3, Kadaňka Vojtěch 2, Lazecký Petr 2; trojky: 27/7 - 34/12; dvojky: 32/19 - 24/17; TH: 42/33 - 17/13; chyby: 21:32; doskoky: 42 - 26

V zápase 5. kola 1. ligy skupiny Východ přivítáme v pátek 14.10.2022 na své palubovce celek Basketbal Olomouc. Začátek utkání je v 19:30 hod., vstup je tradičně zdarma.