21. 02. 2020

1.LM: Debakl rezervy

Až neuvěřitelnou porážku utrpěla naše rezerva v domácím zápase proti Litoměřicím.

David Klapetek měl z pendlů k dispozici pouze Jirku Štěpánka a Litoměřice vládly na palubovce od prvního hvizdu. První pětiminutovku ovládly poměrem 21:3 a celou první čtvrtinu 37:11. Rezerva nestíhala ani v dalších hracích obdobích a vedení hostů stále narůstalo až na závěrečný rozdíl 70(!) bodů.

Jirka Štěpánek odehrál celých 40 minut a spolu s Kryštofem Vlčkem patřili k těm, kdo snesl trochu přísnější měřítko. Střelecky se k nim přidal Daniel Žídek. O převaze Litoměřic svědčí také poměr týmových ratingů - 32:175.

BK Opava B - Slavoj BK Litoměřice 54:124 (11:37 24:73 37:95)
Body: Žídek 14, Štěpánek 13, Vlček 9, Voznička 6, Týn 5, Gebauer 4, René Klapetek 3 - Kynzl 28, Haiblík 16, Šteffel 13, Kantůrek a Karlovský 12, Zbroj 11, Žampach 10, Slunečko 9, Dvořáček 6, Bělohlávek 4, Klouda 3; dvojky: 38/13 - 42/30; trojky: 21/6 - 47/20; TH: 15/10 - 7/4; chyby: 11 - 19; doskoky: 28 - 54; rozhodčí: Holubek, Nehoda; diváků: 20

V úterý 25.2.2020 pojede naše rezerva do Prahy k odloženému zápasu se Sokolem Pražským, doma se představí v neděli 1.3.2020, kdy bude od 16:30 hod. hostit béčko USK Praha.