19. 01. 2020

All Star Game

V neděli 19.1.2020 proběhne v Ústí nad Labem další "Utkání hvězd"

V neděli 19.1.2020 proběhne v Ústí nad Labem další "Utkání hvězd". Střetnou se Mazáci s Mladými puškami, k vidění budou i soutěže v trojkách, smečování a hře 1 na jednoho.

Kapitán týmu Mazáků jakub Šiřina vybral k sobě do základní pětky Lukáše Palyzu Olomoucko), Vojtěcha Hrubana (Nymburk), Tomáše Pomikálka (Děčín) a Pavla Houšku (Ústí). V týmu, vedeném děčínským trenérem Tomášem Greplem, budou také Peda Stamenković (Hradec Králové), Lamb Autrey (Děčín), Adam Číž (Kolín), Luděk Jurečka, Martin Gniadek, Ladislav Pecka (Ústí) a Kammeon Holsey (Ostrava).

Pardubický Tomáš Vyoral určil základní pětku s Jaromírem Bohačíkem (Nymburk), Michalem Marešem (USK), Martinem Peterkou (Nymburk) a Šimonem Puršlem (Svitavy). Trenér Antonín Pištěcký (Ústí nad  Labem) bude mít k dispozici ještě Viktora Půlpána (Pardubice), Davella Robyho (Brno), Ondřeje Sehnala (USK), Eugena Crandalla (Svitavy), Spencera Svejcara (Ústí) a Zacha Hankinse (Nymburk).

Kromě výše zmíněného zápasu proběhne soutěž v trojkách Hyundai 3-Point Shoot-out za účasti Vojtěcha Hrubana, Lukáše Palyzy, Luďka Jurečky, Lamba Autreyho, Spencera Svejcara a mladého Matyáše Vrábela (16 let) z USK Praha U19.

Do Basketking Slam Dunk Contest byli nominováni Zach Hankins, Kammeon Holsey, Eugene Crandall, Josh Newkirk a Roman Radovskij z prvoligového týmu Basketbal Olomouc.

Čtvrtfinálové dvojice Kooperativa Faktor 1 on 1 Challenge tvoří Ondřej Sehnal (USK) s Pawlem Krefftem (Kolín), Josh Brown (Ústí nad Labem) a Radek Farský (Brno), Josh Newkirk (Ostrava) a Luboš Kovář (Svitavy) a Filip Korutil (Děčín) s Ozrenem Pavlovičem (Pardubice).

Začátek ASG je 19.1.2020 v 15:00 hod., Česká televize vysílá záznam až ve středu 22.1. od 18:35 hod. na ČT Sport, sledovat ASG však můžete již od jeho začátku na webu ČT.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.