• BK Opava
  • Novinky
  • Ať žije Čouda! Trenér BK Opava oslavil své kulatiny s klienty Radosti

  26. 11. 2021

Ať žije Čouda! Trenér BK Opava oslavil své kulatiny s klienty Radosti

V sociálně terapeutické dílně Radost teklo v pátek 19. listopadu šampaňské proudem.

Za svými oddanými fanoušky z řad klientů dorazil trenér BK Opava Petr Czudek, aby jim poděkoval za videopřání, které mu poslali před necelými třemi týdny přesně v den jeho abrahámovin.  

„To přání mě opravdu moc potěšilo a tak jsem si říkal, že hned jak to půjde, musím narozeniny oslavit i Vámi,“ pozdravil Petr klienty, pro které donesl hned několik dárků. Zanedlouho už v jídelně bouchalo na jeho počest nealkoholické šampaňské a poté, co si každým přiťukl, si už všichni mohli pochutnávat na skvělém cukroví, které napekla maminka Petra Czudka. Tím to ale neskončilo.

Jídelna Radosti se totiž vzápětí zbarvila do žluta. Každý z klientů dostal zbrusu nové tričko v barvách opavského basketbalu a s novým logem BK Opava. Oslavy korunovala společná fotografie a slib Petra Czudka, že příští rok na jaře do Radosti dorazí s celým mužstvem, aby si i jeho tým mohl prohlédnout nové prostory Radosti. No a samozřejmě také uspořádá pro klienty další trénink u sebe v hale. "Tak tedy děkujeme a ještě jednou blahopřejeme," vzkazují z Radosti.  Ať žije Čouda!

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.