• BK Opava
  • Novinky
  • AZ pneu PRO CZ s.r.o. hlavním regionálním partnerem klubu

  07. 10. 2022

AZ pneu PRO CZ s.r.o. hlavním regionálním partnerem klubu

Novým hlavním regionálním partnerem Basketbalového klubu Opava se v tomto týdnu stala opavská firma AZ pneu PRO CZ s.r.o.!

"Z původní menší podpory týmu po shlédnutí prvního zápasu a po zjištění, kolik úsilí musí klub vynaložit, aby vše skvěle fungovalo, ve mně dozrála myšlenka udělat něco většího. Líbí se mi, jak klub funguje, kolik toho dělá pro mládež a opavské fanoušky. Proto jsem se rozhodl stát se Hlavním regionálním partnerem BK Opava," uvedl majitel firmy  Pavel Petruška.

Firma působí na trhu pneumatik pro osobní auta, off-road, užitková vozidla i motocykly již od roku 2003 a za tuto dobu obsloužila již tisícovky spokojených zákazníků.

Na e-shopu www.az-pneu.cz můžete vybírat z více než 30 renomovaných značek pneumatik, které vám budou dodány až domů nebo si je můžete zdarma vyzvednout v provozovně firmy na Polní ulici v Opavě. Firma nabízí rovněž alu kola či plechová kola od 25 různých výrobců.

Samozřejmostí je prodej příslušenství, jako jsou řetězy, poklice, duše, servisní sady či autodoplňky. Firma provozuje vlastní pneuservis, kde přezuje vaše auto i motocykl s rychlostí blesku, stačí si zarezervovat vlastní termín.

Na sobotním utkání s SK Slavia Praha pak firma připravila pro všechny naše fanoušky soutěž o 5.000 Kč na nákup pneumatik a 10 poukázek v hodnotě 300 Kč na přezutí vozidla.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.