04. 03. 2019

Basketbalisté opět na špičce okresu

V sobotu večer se udělovaly ceny pro nejlepší sportovce okresu Opava za rok 2018.

V sobotu večer se udělovaly ceny pro nejlepší sportovce okresu Opava za rok 2018. A opavský basketbal opět nevyšel naprázdno. Cenu pro nejlepšího sportovce tentokrát sice neobhájil kapitán BK Opava Jakub Šiřina, kterého předstihla kanoistka Maria Mrázková, ale i Kubovo druhé místo je oceněním opavského basketbalu.

V kategorii týmů už ale áčko BK Opava obsadilo první místo před fotbalisty Slezského FC a jistě i příznivci opavského fotbalu musí uznat, že si toto umístění za stříbrné ligové medaile naprosto zasloužilo. Trenérem roku byl spolu s atletickou trenérkou Janou Gellnerovou vyhlášen Petr Czudek.

Za dlouholetý přínos sportu byl do Síně slávy uveden náš bývalý hráč, dlouholetý komisař na české i mezinárodní úrovni a v současné době organizační pracovník našeho klubu Dušan Štěnička.

Našim basketbalistům i Dušanu Štěničkovi tak patří gratulace spolu s přáním, abychom se podobných umístění dočkali i za rok!