26. 11. 2021

Česko - Litva: Jak to bude v hledišti

Dopis českým basketbalovým fanouškům k vládním opatřením před pondělním zápasem Česko - Litva v Opavě.

Vážení fanoušci českého basketbalu a mužského národního týmu, velice nás mrzí aktuální situace, kdy na základě vládního opatření může na hromadnou sportovní akci maximálně 1000 diváků. Stejně jako Vy jsme se i my těšili na pověstnou atmosféru ve vyprodané opavské aréně. Vzhledem k tomu, že do včerejšího odpoledne bylo prodáno téměř 2000 vstupenek, stáli jsme před rozhodnutím, jak dodržet aktuálně platná opatření.

Bohužel v této situaci neexistuje směrem k vám, fanouškům, žádné správné řešení. Snažili jsme se najít nejvíce férovou cestu, jak dosáhnout na maximální počet 1000 diváků. Rozhodli jsme se, že možnost vstupu do hlediště dostanou držitelé prvního tisíce vstupenek.

Mrzí nás, že téměř polovině držitelů vstupenek nemůžeme umožnit vstup do hlediště. Nejpozději do sobotního dopoledne kontaktujeme emailem všechny fanoušky, kteří si zakoupili vstupenky na utkání Česko - Litva, abychom jim sdělili, zda mají umožněn vstup do hlediště či nikoliv. Těm fanouškům, kteří se nebudou moct kvůli vládním opatřením zápasu zúčastnit, bude vstupné vráceno.

Pevně věříme, že nám i nadále zachováte přízeň a společně půjdeme vstříc dalším basketbalovým zážitkům a úspěchům, ať už to v dalším pokračování kvalifikace na MS 2023 nebo na zápasech domácího EuroBasketu.

Děkujeme všem fanouškům za spolupráci a pochopení

CZ BASKETBALL & národní tým

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.