• BK Opava
  • Novinky
  • Dva hráči U15 se zúčastnili srazu české reprezentace...

  20. 11. 2017

Dva hráči U15 se zúčastnili srazu české reprezentace...

Za výkony v zápasech a dřinu v trénincích byli odměněni dva naši hráči U15 nominací na sraz reprezentace v jejich kategorii.

Za výkony v zápasech a dřinu v trénincích byli odměněni dva naši hráči U15 nominací na sraz reprezentace v jejich kategorii. Do širší nominace se dostali Vojta Kroča s Šimonem Valentou. Po vyhraném zápase v Ostravě proti Snakesu, odjeli společně vlakem směr Nymburk, kde je čekalo dvoudenní soustředění pod vedením hlavního trenéra Slowiaka.

Co pro tebe znamenala pozvánka do širší reprezentace U15?
Šimon: Pozvánka pro mě znamenala poctu a odměnu za práci, kterou jsem doposud udělal. 
Vojta: Pozvánka do reprezentace pro mě znamenala hrozně moc. Jsem nadšený, protože to byl vždycky můj sen dostat se na sraz těch nejlepších hráčů celé České republiky. Moc si toho vážím, jelikož této příležitosti se nedostane každému.

Který hráč z tvých vrstevníků tě na srazu překvapil?
Šimon: Na srazu byli ti nejlepší, ale docela mě překvapil Jakub Rytíř( Orli Prostějov).
Vojta: Překvapil mě Jakub Provazník, který se svou výškou je taky velmi dobrý driblér a atlet. 

Jaký máš pocit z výkonu Vojty na trénincích v Nymburku?
Šimon: Výkon Vojty byl na srazu velice dobrý. Dokázal se odbourat od té jeho nervozity a předvedl co v něm je. Spolu s Petrem Křivánkem byli nejlepší rozehrávači a řekl mu to i hlavní trenér Slowiak.

Jaký máš pocit z výkonu Šimona na trénincích v Nymburku? 
Vojta: Výkon Šimiho byl dobrý, bohužel ho limitovala výška a věci které jsme dělali na tréninku, nebyly jeho silnou stránkou. 

Jak jsi spokojený s dosavadní sezónou?
Šimon: Se sezónou moc spokojený nejsem. Žádný zápas jsme neodehráli v kompletní sestavě a nepředvádíme to, co se od nás čekalo. Máme problémy udržet výkonnost po celý zápas. 
Vojta: S naší sezónou moc spokojený nejsem. Stále je někdo zraněný nebo nemůže hrát úplně naplno po nějakém úraze. Kdybychom byli kompletní, určitě bychom mohli být aspoň na třetím místě naší tabulky.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.