• BK Opava
  • Novinky
  • Informace k focení přípravek a organizaci čtvrtečního zápasu s Brnem

  27. 04. 2023

Informace k focení přípravek a organizaci čtvrtečního zápasu s Brnem

O poločase třetího čtvrtfinálového utkání s Brnem proběhne focení přípravek našeho klubu. Rodiče byli informování trenéry, s ohledem na předpokládané vyprodání haly přinášíme nejen jim doplňující informace k organizaci zápasu.

Pro parkování využijte místa u haly, dále u koupaliště a na náměstí Svaté Trojice (u Střelnice). Ani tak kapacita nebude dostatečná. Neparkujte prosím na travnatých plochách u haly a respektujte požární plochu za halou, kde se nesmí parkovat! Využít je možné nedaleké parkoviště u Magistrátu města Opavy, které je na 2 hodiny zdarma a od 18 hodin se rovněž neplatí.

Samozřejmostí je doprava MHD, přímo k hale jezdí linky 217 a 218, případně je možné přijet na zastávku Šeděnkova a projít kolem provozovny AAA Auto a Inline areálu po ulici Na Hranicích k hale.

Hala bude otevřena od 17 hodin, v pokladně bude probíhat prodej posledních lístků uvolněných z rezervací.

Rodiče dětí z přípravek předají své děti učitelům – ZŠ Otická, ZŠ Mařádkova a ZŠ Krnovská mají sraz u vstupu s označením HRÁČI (ze strany od Městských sadů u lávky přes náhon). Zbývající školy mají sraz u vstupu do Hotelu Opava (ze strany od fotbalových hřišť).

Rodiče při předání dítěte trenérovi obdrží 2 vstupenky na čtvrteční zápas + 2 vstupenky na páteční zápas + zápasový zpravodaj s fotkami všech přípavek. Děti se v šatnách převlečou do klubového trika a přezují do sportovní obuvi, rodiče půjdou do haly hlavním vstupem. V hale prosím dodržujte sezení v sektoru, který budete mít uvedený na vstupence!

Po poločasovém focení přípravek se děti převlečou v šatnách a rodiče si je vyzvednou u svých učitelů u sektoru C1 (ZŠ Krnovská, ZŠ Mařádkova, ZŠ Slavkov, ZŠ Boženy Němcové a ZŠ Englišova) a sektoru C2 (ZŠ Otická, ZŠ Hradec nad Moravicí, ZŠ Kylešovice, ZŠ Vrchní, ZŠ Šrámkova, ZŠ Edvarda Beneše).

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.