27. 02. 2020

Informace pro fanoušky před sobotním utkáním

V sobotu se náš tým utká s USK Praha, prosíme naše fanoušky, aby věnovali pozornost těmto informacím.

Ve stejný den se v Opavě odehraje i utkání Fortuna ligy, kde domácí SFC Opava hostí olomouckou Sigmu. Začátek fotbalového utkání je stanoven na 14.30, předpokládaný konec v 16.15.

Vzhledem k tomu, že fotbaloví fanoušci využívají parkoviště u haly a dá se očekávat i velký zájem o toto utkání, mohou vzniknout dopravní komplikace v okolí haly, respektive fotbalového stadionu při odjezdu fotbalových fans a příjezdu basketbalových fanoušků k naší hale.

Náš zápas začíná netradičně v 17.00, kdy chceme vyjít vstříc těm sportovním fanouškům, kteří by rádi viděli obě utkání. Parkování bude v tu chvíli asi trochu složitější, nicméně prosíme fanoušky, aby se snažili maximálně využít parkoviště v areálu magistrátu na ulici Krnovské, které je o víkendech zdarma, případně i parkoviště U Střelnice a spolupracovali s policisty, kteří budou na místě situaci monitorovat a dle potřeby usměrňovat.

U vchodu bude posílena pořadatelská služba tak, abychom urychlili vstup fanoušků do haly těsně před zápasem. Zároveň doporučujeme koupit si lístek dopředu skrze náš vstupenkový systém.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.