24. 11. 2016

Jakub Blažek potřetí otcem!

Rodina našeho pivota Jakuba Blažka se rozrostla. K dcerám Amálce a Rozálii přibyl Kateřině a Kubovi Blažkovým syn Eliáš.

Rodina našeho pivota Jakuba Blažka se rozrostla. K dcerám Amálce a Rozálii přibyl Kateřině a Kubovi Blažkovým syn Eliáš. Kvůli termínu porodu po domluvě s vedením neodcestoval Kuba Blažek v neděli do Ústí nad Labem, aby mohl být přítomen u své manželky a u porodu. Podle svých slov toho moc nenaspal, ale nakonec všechno dobře dopadlo a 21.11.2016 ve 2.22 ráno se narodil syn Eliáš. Zda se rozroste o nový talent i opavský basketbal, to se samozřejmě teprve uvidí.

"Pokud bude mít zájem, určitě ho v tom budu podporovat. Své děti se snažíme vést k pohybu. Eliáš nebude výjimkou. Přece jenom kolem Slavkova máme spoustu možností, kam vyrazit na procházku nebo na nějaký výlet. Holky jsou výtvarně založené. Uvidíme, co v budoucnu bude bavit Eliáše," řekl Deníku šťastný otec.

Vše nejlepší do života přejí Eliášovi nejen spoluhráči a realizační tým, ale určitě i všichni fanoušci opavského basketbalu!

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.