15. 01. 2026
Jedenáctka zapsala dvě porážky
Dva zápasy mají za sebou kluci BK Opava z věkové kategorie U11. Svěřenci trenéra Adama Horáka narazili na Academy NH MOaP. Výsledkem byly nakonec dvě jasné porážky.
„První zápas byl z naší strany nekoncentrovaný a bylo vidět, že nám chvíli trvá, než se dostaneme do herního tempa,“ uvedl trenér Adam Horák. „I proto druhé utkání vypadalo mnohem lépe. Stále ale musíme pracovat na základních věcech jako je práce s míčem a postavení na hřišti. Jsem rád, že se protočilo dvacet hráčů,“ řekl ještě mladý kouč.
BK Opava - Academy NH MOaP 16:71
Body Opavy: Podmol 4, Mušík 4, Ziegler 2, Sova 2, Zemánek 2, Zatloukal 2, Martynek, Binar, Pavlík, Malota, Stalmach, Kelner, Ryšánek, Sněhota, Koflák.
BK Opava - Academy NH MOaP 25:50
Body Opavy: Podmol 8, Koflák 6, Bena 5, Ziegler 2, Martynek 2, Sněhota 2, Konečný, Binar, Morgenstern, Hederváry, Vlč, Kelner, Zemánek, Zatloukal, Stalmach.
O klubu
Klub s osmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.
