08. 05. 2020

Larry favoritem číslo 1

V sobotním finále "KNBL Shoot-out" jednotlivců je podle vypsaných kurzů favoritem Luděk "Larry" Jurečka.

V sobotním finále "KNBL Shoot-out" jednotlivců je podle vypsaných kurzů favoritem Luděk Larry Jurečka. Na jeho výhru je kurz 2.0, u Filipa Kroutila z Děčína z Děčína je to 5.0, na Larryho soupeře ve čtvrtfinále Davida Škrance z Pardubic pak 15.0.

"Myslím, že Davidovi základní kolo možná nevyšlo, jak by si přál. Ruku má totiž velmi dobrou. Že já jsem jednička a on číslo 8, to úplně neodpovídá realitě a bude to velmi těžký souboj. Doufám, že David zrovna v tomhle souboji nechytne střeleckou slinu," myslí si před finálem Larry.

David Škranc kontruje: "No, nedostal jsem právě nejlehčího soupeře, ale budu se snažit o co nejlepší výsledek a doufat, že to bude stačit. Musím ale předvést super výkon, abych na postup dosáhl."

"Docela mě překvapilo, že je ve finálové osmičce dost mladých hráčů. Největší překvapení bych viděl v Maděrovi a Svobodovi. Ty bych tam vážně nečekal. Ale mládí vpřed a jen tak dál, chlapci!", okomentoval složení finále opavský snajpr, který by případnou výhru (vítěz bere 30 000 Kč) věnoval manželce a dětem.

Další dvojici tvoří Martin Nábělek (NH) a Josef Potoček (Pardubice), vítěz se střetne s úspěšnějším z výše uvedené dvojice Jurečka - Škranc. Filip Kroutil (Děčín) se utká se Štěpánem Svobodou (NH), v poslední dvojici se pak střetnou v severočeském souboji ústecký Jan Maděra a Ondřej Šiška (Děčín).

V základní části měl Luděk Jurečka výsledek 79 bodů, ale ve středu ve finále týmů dosáhl skvělého čísla 96! Věřme, že se mu bude podobně dařit i v sobotu, kdy od 17:30 hod. finálový večer jednotlivců začne. Vše můžete sledovat v přímém přenosu na TVCOM.cz

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.