08. 09. 2016

Levice v Opavě bez šance

Ani v pátém přípravném zápase naši basketbalisté nezaváhali a nedali slovenským Levicím šanci na úspěch.

Petr Czudek postrádal kromě Radima Klečky i zraněného Mirka Kvapila, jinak měl kádr kompletní. Opava rozhodla o své výhře již v prvním poločase, když v obou čtvrtinách udržela hosty vždy na 10 bodech. V dalším průběhu se opavské vedení vyšplhalo až na 48 bodů, ale hosté v závěru stav přece jen poněkud zkorigovali.

BK Opava - BK Patrioti Levice 97:59 (22:10 50:20 73:41)
Body Opavy: Šiřina 20, Gniadek 14, Bujnoch 13, Dragoun 10, Cvek a Jurečka 9, Zbránek 7, Vlček 4, Kouřil (6 as.) 2
Nejvíce bodů Levic: Nofflet 13, Djurić 12, Djokić 11
Trojky: 33/13 - 9/3
TH: 13/10 - 15/12
Chyby: 18 - 21
Doskoky: 23 - 28
Rozhodčí: Dolinek, Kapl, Holubek

Poslední domácí přípravu sehrají naši kluci v úterý 13.9., kdy přivítají v Opavě od 17:30 hod. celek Svitav.