28. 10. 2017

Máme první porážku

Největšího favorita jsme na jeho palubovce neporazili. Opavští basketbalisté po pěti výhrách v řadě padli v Nymburku.

Největšího favorita jsme na jeho palubovce neporazili. Opavští basketbalisté po pěti výhrách v řadě padli v Nymburku.

Ještě v první čtvrtině jsme se Středočechy drželi krok, domácím ale vycházela střelba z dálky. „Nymburk je v pohodě, hrál v klidu, přesně to, co chtěl,“ řekl náš kouč Petr Czudek. „Vycházela mu střelba z dálky. Ve druhé čtvrtině nám odskočil a bylo rozhodnuto,“ podotkl opavský kormidelník. „Hráli jsme otevřený basket a i přes porážku bych na naší hře našel pozitiva,“ zvedl prst Petr Czudek a doplnil: „Měli jsme ve hře dobré momenty  jako například šestnáct asistencí nebo patnáct útočných doskoků."

BK Nymburk – BK Opava 103:65 (21:17, 58:37, 80:47)

Body: Hruban 16, Bohačík 14, Ray  14, Peterka  13, Pumprla  9, Benda, Kříž, Vyoral  8, Diggs 6, Lawrence  5, Austin  2 - Bujnoch  16, Šiřina 14, Gniadek,  Klečka  po 8, Dragoun, Kouřil po 6, Jurečka  3, Bukovjan,  Zbránek po 2. Rozhodčí: Kučera, Kurz, Scholze. Fauly: 16:19. TH: 19/15:8/6. Dvojky: 42/23:51/16. Trojky: 31/14:31/9. Doskoky: 54:40. Diváci: 400.