09. 02. 2022

Martin Gniadek: Dnes to vyšlo, ale musíme to potvrdit

Na demolici Kolína se podílel také Martin Gniadek. Zaznamenal 12 bodů, 5 doskoků a 3 asistence (val. 13). Po zápase byl, stejně jako celý opavský tým a fanoušci, spokojen.

Martine, gratulace k výkonu a výhře. Místy to trochu připomínalo exhibici.
Tak to si úplně nemyslím. Je pravda, že ve třetí čtvrtině se zápas zlomil a Kolín už začal šetřit síly. Možná to tak chvílemi mohlo působit, ale exhibice to určitě nebyla.

A čekali jste, že to dnes půjde tak hladce?
To jsme nečekali. Na zápas jsme se poctivě připravovali, ale určitě velkou roli sehrálo zranění Adama Číže, kvůli němuž poslední zápas nehrál a určitě není ještě stoprocentní. Je to nejdůležitější hráč Kolína a já bych mu chtěl popřát, ať je zase rychle ve formě.

Vy jste začali neuvěřitelnou trojkopalbou, na začátku vám tam padlo prakticky všechno.
To je pravda, v tomhle případě bych nechtěl být naším soupeřem (smích). Dá se říci, že nás to v první čtvrtině nakoplo, skvělý úsek tam zahrál Filip Zbránek a ostatní se přidali. Dal snad každý, kdo vystřelil a to nám moc pomohlo do dalšího průběhu zápasu.

Takže čtvrtá soutěžní výhra v řadě. Deka už je pryč a nastupuje další vítězná vlna?
V to doufáme. Musíme to teď potvrdit v sobotu v Praze na Folimance. Ale každý zápas je jiný, dnes nám to vyšlo, ale musíme se připravit stejně dobře na každý další. Snad nám bude přát i štěstí.

Díky za rozhovor a ať se daří i v dalších zápasech!

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.