31. 01. 2023

Na pohár s Martinem Gniadkem!

V Opavě se chystá velký comeback. Do středečního zápasu s Ústím by mohl zasáhnout Martin Gniadek

Martin už týden v Opavě trénuje, podle jeho slov mu basketbal chyběl. Přišel za Petrem Czudkem s tím, že by chtěl Opavě pomoci a že si to v práci zařídí. 

Jeho přítomnost na tréninku působila na jeho spoluhráče pozitivně. "Těším se, že přinese do týmu vítěznou atmosféru a soutěživost do tréninku. Věřím, že se nám podaří tým nakopnout a v tabulce se budeme posunovat výše,“ slibuje si od angažování zkušeného pivota trenér Petr Czudek.

"Musím přiznat, že jsem čekal, že to bude horší. Cítím se dobře," svěřil se Deníku Martin Gniadek. "Je jasné, že nesmíme jeho tělo přetížit. Musíme na to jít pomalinku. Věřím, že částečně je k zápasu už nyní připraven. Jeho herní inteligence je vysoká. Bude přínosem již nyní," ríká na toto téma Petr Czudek.

Zkušený pivot se by se opavským divákům měl znovu představit ve středu v pohárovém utkání s Ústím nad Labem. "Čeká nás klíčový zápas sezony. Hrajeme o hodně. Chceme do Final 4 a pokusit se obhájit loňské pohárové prvenství. Ústí má formu. Věřím, že Martin nám pomůže a že i kvůli němu dorazí do haly co nejvíce diváků," dodal Petr Czudek
 
Věřme, že se Martinův návrat vydaří a Opava i s jeho pomocí vybojuje účast v pohárovém Final 4.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.