27. 04. 2019

Na šesté utkání výhodněji

Poslední domácí utkání s Děčínem bude bez ohledu na vývoj čtvrtfinálové série play-off velmi důležité.

Poslední domácí utkání s Děčínem bude bez ohledu na vývoj čtvrtfinálové série play-off velmi důležité, proto jsme se rozhodli podpořit diváckou návštěvu několika výhodami.

Prvních 100 vstupenek koupených on-line nebo na recepci Hotelu Opava za zvýhodněnou cenu 100 Kč. Na utkání jsme navíc zavedli zlevněné vstupné pro děti a mládež do 15 let a seniory nad 65 let za 50 Kč. Tyto vstupenky je možné rovněž zakoupit on-line nebo na recepci Hotelu Opava. Při nákupu on-line je potřeba vybrat požadovaná místa, kliknout na Pokračovat v objednávce a v dalším kroku spolu s vyplněním kontaktních údajů vybrat u požadovaných vstupenek slevu U15, 65+

Snížená cena 50 Kč bude platit také pro rodinné příslušníky našich hráčů, kteří mají červené klubové permanentky. Tyto vstupenky bude možné zakoupit pouze před zápasem v pokladně, přičemž je zvýšen limit ze dvou na maximálně 4 ks těchto vstupenek na jednu permanentku.

Zkrátka nepřijdou ani naši nejmenší hráči z přípravek - všichni obdrží v pondělí ve škole pozvánky na utkání opravňující ke vstupu na utkání pro čtyři osoby, z toho však maximálně dvě dospělé. Vstup zdarma budou mít všichni ve žlutém triku po předložení tohoto letáku.

Den utkání vyšel na filipojakubskou noc, kdy se pálí čarodějnice. Všichni, kdo na utkání přijdou v masce či převleku, mají na utkání rovněž vstup zdarma.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.