02. 08. 2018

Na srazu se hlásil Jan Švandrlík

Je to tady, příprava na novou sezonu začala...

Je to tady, příprava na novou sezonu začala. Trenér Petr Czudek s asistentem Kryštofem Vlčkem přivítali vedle stávajících hráčů, také novou posilu Jana Švandrlíka.

"Všechny vás tady vítám. Oficiálně vám představují svého asistenta Kryštofa Vlčka, který s vámi pojede celou letní přípravu, já budu dělat jen takové ladicí drbky," pronesl s úsměvem trenér Petr Czudek. "Máme i novou posilu Honzu Švandrlíka, jsem konečně rád, že máme hráče odjinud než z Ostravy. Honza je z Plzně," pokračoval dobře naladěný kouč.

"Máme před sebou náročnou sezonu, která bude o hodně zápasech a cestování. Čekají nás zápasy s kvalitními soupeři," řekl dále trenér BK Opava. "Honza Švandrlík je jedinou posilou, více už do kádru zasahovat nechceme," dodal.

"Chtěl jsem se vrátit do Česka. Od patnácti jsem v cizině. Hrával jsem ve Španělsku a Americe. Opava je mi sympatická, hraje Ligu mistrů, jde českou cestou. V kabině je skvělá parta. Ráďa Kouřil mi říkal, že mě budou mít v Opavě rádi, tak jsem tady," řekl krátce odchovanec plzeňského basketbalu.

Jan Švandrlík (Foto: Deník/Petr Widenka)

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Deník/Petr Widenka

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.