16. 11. 2019

Nečekejte ve frontách, kupujte vstupenky on-line

e zvyšujícím se počtem fanoušků navštěvujících naše zápasy dochází zejména u pokladen a občerstvení k tvorbě delších front.

Se zvyšujícím se počtem fanoušků navštěvujících naše zápasy dochází zejména u pokladen a občerstvení k tvorbě delších front. Na dnešní utkání tak budou otevřeny tři pokladny, přičemž dvě budou on-line, ve třetí budou lístky vytištěny dopředu. U on-line pokladen je možnost výběru místa pouze dříve před utkáním, jakmile se začnou tvořit fronty, výběr místa již není možný.

"Kapacita prodeje vstupenek před zápasem je omezená. Navíc díky více druhům vstupenek prodej probíhá pomaleji. Doporučujeme tak všem, aby si zakoupili vstupenky dopředu v našem on-line systému," uvedl tiskový mluvčí klubu Dušan Štěnička a dodal: "Vstupenky lze takto zakoupit až do samého začátku zápasu a u vstupu je ukázat v mobilu."

Vstupenky je možné zakoupit na adrese http://vstupenky.bkopava.cz, v prodeji jsou vstupenky na zápasy až do konce roku.

Od tohoto zápasu jsme přes on-line systém zpřístupnili i prodej vstupenek pro ZTP, které byly dříve pouze v pokladnách. Při vstupu pak může proběhnout kontrola, zda je návštěvník držitelem průkazu ZTP nebo ZTP/P. Držitelé průkazů ZTP/P mohou zvýhodněnou vstupenku zakoupit i pro doprovod.

"Stejně jako u minulého zápasu budou u vstupu dva pracovníci se čtecím terminálem, aby byl zajištěn rychlý vstup," řekl dále Štěnička.

Další novinka čeká na naše návštěvníky v bufetu - prodávat se bude čepovaná Kofola s tím, že pivo, nealkoholické pivo a ochucené pivo se bude prodávat pouze ve zvláštním okně. "Fronty, které se dříve tvořily u bufetu, by se tak měly rozdělit. Navíc byly vyměněny chladící zařízení tak, aby kapacita čepovaného piva byla větší," prozradil další novinku Štěnička.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.