• BK Opava
  • Novinky
  • Nejlepší hráči Kooperativa NBL se sejdou v Ústí nad Labem

  19. 02. 2016

Nejlepší hráči Kooperativa NBL se sejdou v Ústí nad Labem

Pořádná velikonoční nadílka čeká na všechny fanoušky Kooperativa NBL a dobrého basketbalu.

Pořádná velikonoční nadílka čeká na všechny fanoušky Kooperativa NBL a dobrého basketbalu. Odpoledne 28. března (od 16 hodin) totiž bude patřit Kooperativa NBL All Star Game. Nejlepší hráči české ligy se tentokrát k exhibičnímu utkání sejdou ve Sportcentru Sluneta v Ústí nad Labem.

Dvanáct vybraných hráčů na každé straně bude stát proti sobě v tradiční exhibici Kooperativa NBL All Star Game. Systém zůstává stejný. Znamená to, že i letos dojde ke středu generací. V loňské premiéře se radovali z těsného vítězství Mazáci. Vrátí jim letos Mladé pušky porážku? Věkovou hranicí mezi oběma celky je věk 28 let v době konání zápasu.

Pro letošek se All Star Game stěhuje z pražské Královky na sever Čech. „Všichni víme, že je to jedna z vrcholných akcí každého ročníku Kooperativa NBL. Utkání hvězd je atraktivní záležitost. Něco takového u nás v Ústí dlouho nebylo, a tak jsme se rozhodli sem All Star Game přivést,“ vysvětluje manažer ústeckých basketbalistů své hlavní motivy, proč se o pořádání show jeho klub ucházel.

„Slibujeme si, že nám All Star Game pomůže s propagací basketbalu. Právě na ní a na komunikaci s fanoušky jsme dost zapracovali. Je to vidět i na návštěvnosti haly při domácích zápasech. Taková akce může naší komunikaci ještě prospět. Lidé se na ní budou těšit a doufám, že hráče přijdou povzbudit,“ poukazuje Hrubý na tradičně bouřlivou atmosféru panující při domácích zápasech Slunety Ústí nad Labem.

Dá se očekávat, že cestu do hlediště si najdou v hojné míře obyvatelé severočeského krajského města. Rádi by tak jistě viděli své oblíbence na palubovce ve společnosti těch nejlepších borců z Kooperativa NBL. „Doufám, že budeme mít ve výběru minimálně dva hráče. Jakýkoliv vyšší počet by byl nadstandard. Každopádně budu rád, když to bude co nejvyšší číslo,“ vyzývá ústecký manažer fanoušky k hlasování. Ti si mohou zvolit základní pětku obou týmů hlasováním na webu www.utkanihvezd.cz. Hlasování je aktivní a probíhá až do neděle 13. března do 22 hodin.

Diváky budou bavit nejen samotná hra, ale také tradiční dovednostní soutěže včetně atraktivního Slam Dunk Contestu. Tomáš Hrubý však s týmem organizátorů připravuje ještě něco navíc. „To bych si ale zatím nechal jako překvapení. Máme něco v jednání. All Star Game se bude samozřejmě lišit od utkání Kooperativa NBL. Předchozí ročníky v Pardubicích a v Praze ukázaly kvalitu, na kterou chceme navázat. Naším cílem je, aby fanoušek odcházel spokojený,“ má pro pondělí 28. března jasný cíl.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.