01. 02. 2024

Opava má nový fanshop, sortiment bude i na webu

Basketbalová Opava myslí na své fanoušky! Při příležitosti pohárového duelu s Nymburkem byl otevřen nový fanshop. Jak se ukázalo, slavil úspěch. Za pultem se objevil na chvíli i kapitán Jakub Šiřina.

Fanshop má své nové místo naproti bufetu a blíže k hlavnímu vchodu do haly. „Jeho umístění jsme změnili, abychom byli blíž fanouškům a více na očích,“ vysvětloval Jan Krejčíř, který je nově součástí marketingového týmu BK Opava.

Do prodeje šel i nový sortiment. „Základem jsou dresy, trička, mikiny, šály a čepice, a to nejen v tradičních žlutých barvách, ale také v decentnější modré barvě tak, aby fanoušek měl i variantu do společnosti, mimo halu,“ pokračoval Honza Krejčíř.

A to není zdaleka vše. „Postupně sortiment rozšiřujeme i o produkty značky PUMA a další speciální kolekce, které doposud v nabídce chyběly,“ zdůrazňuje. Produkty budou postupně dostupné i na e-shopu, a to na stránkách fanshop.bkopava.cz tak, aby si fanoušci mohli vybrat i v době, kdy je např. velká pauza mezi domácími utkáními, jak tomu bude nyní v únoru.

„Budeme se na vás těšit ve fanshopu, vy jste naší inspirací a děkujeme, že fandíte BK Opava,“ vzkazuje Jan Krejčíř.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.