03. 03. 2018

Opava vyhrála v Prostějově

Máme druhé vítězství v nadstavbě. Slezané dokázali vyhrát v Prostějově. Trenér Petr Czudek opět neměl kompletní tým.

Máme druhé vítězství v nadstavbě. Slezané dokázali vyhrát v Prostějově nad domácím Olomouckem. Trenér Petr Czudek opět neměl kompletní tým.

Luděk Jurečka, sice naskočil, ale Jakuba Šiřinu a Lukáše Bukovjana doplnil na marodce s virózou bojující Rostislav Dragoun. „Chtěli jsme hrát ve větší rotaci, bohužel realita je jiná,“ povzdechl si trenér BK Opava Petr Czudek a dodal: „Ale semkli jsme se, za to jsem rád.“

Opava už v úvodní čtvrtině naznačila, že si na Hanou  „První poločas nám vyšel. Vypracovali jsme si slušný náskok. Olomoucko ale prokázalo, že má útočně laděný tým, který nedá nic lacino. Jsem rád, že jsme zápas zvládli.  Bojujeme s marodkou, ale do Děčína jedeme vyhrát,“ uzavřel Petr Czudek.

Olomoucko – BK Opava  91:95 (15:23, 39:53, 65:77)

Body: Fuller 24, Čohadarevič  20, Močnik  14, Dedek  9, Goga 7, Mitchell   5, Křemen  4, Novák  4, Sehnal 2, Váňa 2 - Klečka  18, Kouřil  17, Kvapil  17, Bujnoch  16, Gniadek 10, Zbránek  8, Vlček  5, Jurečka   4. Rozhodčí: Kučera, Vondráček, Baudyš. TH: 21/16:29/20. Trojky:11:7. Doskoky: 41:36. Fauly: 22:18. Diváci: 456. Nejlepší hráč: Miroslav Kvapil