15. 06. 2022

Opavská 5 bude pokračovat i v sezóně 2022/2023

Děkujeme všem stávajícím držitelům Opavské 5 za podporu v sezoně 2021/2022! Speciální permanentku Opavská 5 pro fanoušky a firmy, kteří chtějí podpořit klub více než jen nákupem běžné permanentky, bude možné zakoupit i v další sezóně.

Poprvé klub Opavskou 5 představil v době pandemie, kdy se hrálo bez fanoušků a vypadly tak příjmy ze vstupného. Tato myšlenka se setkala s velkým ohlasem a v první sezóně tak bylo více než 120 vydaných permanentek!

Většina držitelů Opavské 5 si svoji permanentku prodloužila i v právě skončené sezóně a přibyli i držitelé noví. Kromě podpory klubu si tak zajistili vstup na všechna utkání včetně vyprodaných finálových zápasů, jejich sedačky byly označeny personalizovaným logem a obdrželi či obdrží drobné propagační předměty klubu.

Všechny stávající držitele Opavské 5 budeme kontaktovat ohledně prodloužení, ať už v režimu speciální či běžné permanentky tak, aby i v další sezóně měli zajištěna svá místa v hale.

Zájemci o novou Opavskou 5 mohou kontaktovat paní Alexandru Šimonovou na čísle 777 003 416 případně e-mailem na alexandra.simonova@bkopava.cz.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.