06. 04. 2022

Platnost permanentek a prodej vstupenek na play-off

Základní permanentky (modré) a zlevněné permanentky U19, ISIC a 65+ (oranžové) na zápasy play-off neplatí! Pokud jejich majitelé chtějí zápasy navštívit, musí si dokoupit vstupenku.

Prodej vstupenek probíhá skrze TICKETPORTAL, na všechna utkání mají držitelé základních a zlevněných permanentek předkupní právo. Předkupní právo bohužel v systému nelze navázat na konkrétní místo a platí, že kdo v rámci předkupního práva nakoupí dříve, tomu místo náleží.

Pro využití předkupního práva je zapotřebí ve vstupenkovém systému vyplnit desetimístné číslo permanentky uvedené na plastové kartičce pod QR kódem. Stejný kód platí pro nastavení slevy na vstupenku, slevu není možné využít na prodejním místě, ve vstupenkovém systému ji nelze nastavit.

Předkupní právo lze využít i při nákupu na prodejním místě TICKETPORATU, v Opavě nejlépe v předprodeji vstupenek Sluna na Horním náměstí. Otevírací doba je pondělí až čtvrtek od 9:00 do 17:00 hodin s polední přestávkou od 12:30 do 13:15. V pátek má Sluna zavřeno, platby jsou zde možné pouze v hotovosti.

Aktuálně jsou v prodeji vstupenky na první dvě utkání čtvrtfinále play-off, které se uskuteční v neděli 17.4.2022 a na Velikonoční pondělí 18.4.2022, obě se začátkem od 18:00.

Předkupní právo pro držitele základních a zlevněných permanentek je nastaveno do 12.4.2022 do 12 hodin, následně půjdou vstupenky do volného prodeje.

V případě dotazů či problémů s nákupem vstupenek pište na vstupenky@bkopava.cz.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.