20. 05. 2020

Podpořte BK Opava nákupem Opavské 5

Rozhodnutím Výboru České basketbalové federace skončila Opava v nedohraném ligovém ročníku na druhém místě.

Rozhodnutím Výboru České basketbalové federace skončila Opava v nedohraném ligovém ročníku na druhém místě, rozhodovalo pořadí po základní části. Bez adrenalinu, bez fanoušků, nekonalo se pro Opavu pověstné žluté peklo, které zdobí už několik sezón basketbalové play-off.

„Druhé místo nás samozřejmě těší a je pro nás důležité především z pohledu možné účasti v evropských pohárech. Koření v podobě play-off, ty emoce a plná hala tomu ale hodně chybí,“ vyjmenoval ředitel klubu Kamil Vajda, kterého trápí i finanční aspekt ukončení soutěže: „Díky předváděné hře a snad i řadou drobných změn se nám podařilo do haly přilákat více diváků. Předčasné ukončení soutěže je tak pro nás i citelnou ztrátou z pohledu příjmů ze vstupného a dalších akcí spojených se zápasy.“

Přestože zahájení další sezóny je v plánu až na začátku září, už nyní klub přichází s možností nákupu permanentky – Opavské 5, která má klub podpořit v této nelehké době. „Inspirovali jsme se základní pětkou – zahajovací sestavou, která je v každém basketbalovém zápase důležitá,“ uvedl Kamil Vajda.

A číslo pět nebude symbolizovat jen základní pětku, ale také nový základ pro nadcházející sezónu a cenu této permanentky, která je rovných 5.000 Kč. „Nákup této permanentky bude vyjádřením podpory klubu, pro který budou nadcházející měsíce po finanční stránce komplikované,“ osvětlil Kamil Vajda a dodal: „Před sezónou budou v prodeji samozřejmě i permanentky za běžné ceny.“

V ceně Opavské 5 bude vstup na všechna ligová i pohárová utkání, zpravodaje, propagační materiály klubu, speciálně označená sedačka či společenské setkání všech držitelů s hráči a trenéry. Věříme, že se v rámci Opavské 5 podaří vytvořit zajímavou společnost.

Nákup Opavské 5 bude mít i charitativní rozměr – 500 Kč z každé prodané permanentky bude věnováno Charitě Opava, se kterou náš klub dlouhodobě spolupracuje.

V případě dotazů či zájmu o nákup Opavské 5 na firmu či její daňové uplatnění, kontaktujte marketingovou pracovnici našeho klubu Alexandru Šimonovou na čísle 777 003 416, následně s Vámi domluvíme výběr místa a další podrobnosti.

Nákup je možný rovněž on-line v našem vstupenkovém systému. Platba je možná kartou, převodem z účtu (pouze pro ČS, KB, RB, mBank a Fio), pomocí Google Pay a GoPay účtu.

Pokud jste měli v minulém roce permanentku a chcete Opavskou 5 na stejné místo, je to samozřejmě možné. Při nákupu je po výběru potřeba opsat číslo permanentky z ročníku 2019/2020 (nad QR kódem).

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.