12. 06. 2020

Poslední koš sezóny

Závěrečné utkání sezóny 2019/2020 proti svitavským Turům bude poděkováním fanouškům, partnerům i hráčům.

"S tím, že sezóna skončila tak nějak zvláštně, už nic neuděláme. Proto jsme přemýšleli nad nějakým ukončením sezóny, posledním zápasem, kterým bychom rádi poděkovali našim fanouškům i partnerům, kteří si důstojné zakončení rozhodně zaslouží," uvedl ředitel klubu Kamil Vajda a dodal: "Zároveň chceme poděkovat Vencovi (Václav Bujnoch) a Dragymu (Rostislav Dragoun) za jejich působení v Opavě."

Klub proto oslovil svitavský tým, kde budou oba hráči nově působit. "Jsme rádi, že vedení Turů na naši nabídku kývlo a tak se můžeme těšit na přátelské utkání, které se uskutešní ve středu 24.6. 2020 od 18.00 hodin," uvedl Kamil Vajda a dodal: "Nastoupíme tak k závěrečnému utkání sezóny 2019/2020 v naší krásné hale a můžeme se těšit na pomyslný poslední koš sezóny."

Fanoušci přišli o emoce z play-off, což tímto zápasem určitě nenahradíme. Přesto věříme, že bude utkání pro všechny zajímavé!

Všichni víme, že v současné době je možné pořádat akce jen pro 500 diváků. Od pondělí 22.6. 2020 se má však hranice posunout na 1000 osob a možná i více. Věříme, že si lidé cestu do haly najdou, už proto, že vstup na zápas bude zdarma.

Sledujte AKTUÁLNÍ informace na webu i ostatních sociálních sítích klubu, jelikož se budeme řídit vývojem epidemiologické situace, především kolem možného počtu diváků.

Garantujeme vstup i všem těm, kteří si již zakoupili naši Opavskou 5. Kromě Ivana Trojana je to už dalších více než 40 z vás, za což velmi děkujeme a jen připomínáme, že tato možnost, jak podpořit klub, stále existuje!

Naši fanoušci patří rozhodně k nejlepším v republice a i tímto to mnozí dokazují, takže ještě jednou díky. Vážíme si samozřejmě všech lidí, kteří nás podpořili v této sezóně v jakékoliv formě a jsme rádi, že opět začali chodit do haly v počtech, které předčily naše očekávání. Třeba prosincový zápas s Nymburkem v kulise 2000 diváků byl opravdový sportovní zážitek!

V nové sezóně 2020/2021 chystáme opět několik novinek, takže určitě stojí za to na každý zápas dorazit.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.