06. 04. 2016

Předprodej vstupenek na čtvrtfinále

S ohledem na zvýšený zájem o zápasy play-off Kooperativa NBL byl dnes zahájen předprodej vstupenek.

S ohledem na zvýšený zájem o zápasy play-off Kooperativa NBL byl dnes zahájen předprodej vstupenek na první dvě utkání s Pardubicemi.

Předprodej probíhá na recepci Hotelu Opava denně od 6 do 20 hodin a bude ukončen v den utkání hodinu před samotnými zápasy, kdy se otevírají pokladny. Vzhledem k možnému vyprodání kapacity haly bude stejně jako v loňské sezoně zavedeno vstupné pro děti ve věku 6 až 12 let a ženy ve výši 20 Kč. Cena obyčejného vstupného zůstává na play-off ve stejné výši, jako v základní části, tedy 90 Kč.

Děti do 6 let, držitelé průkazu ZTP a ZTP-P včetně průvodce mají vstup zdarma.

Hráči z přípravek mají vstup na utkání zdarma, musejí však přijít v klubovém triku, které obdrželi na začátku sezony. Hráči týmů U11 a U12 obdrží volné vstupenky od svého trenéra.

Hráči přípravek, kteří budou o poločase vystupovat na palubovce (ZŠ Šrámkova, ZŠ Vrchní a ZŠ Edvarda Beneše), budou do kabin vpuštěni vstupem s označením NOVINÁŘI.

"Na první čtvrtfinálový zápas nebudou vytaženy tribuny za oběma koši, kapacita haly tak bude 2600 diváků," uvedl manažer Dušan Štěnička a pokračoval: "Hlavní důvody pro toto rozhodnutí jsou dva - naši hráči jsou dlouhodobě zvyklí na prostředí, které se vysunutím tribun změní a může nám uškodit. Druhým důvodem je fakt, že v předchozích sezonách během play-off tato kapacita překročena nebyla."

První čtvrtfinálový zápas 9. dubna 2016 začíná v 18:00, další domácí odveta 16. dubna 2016 bude začínat už v 17:00, důvodem je fotbalový zápas SFC Opava s Táborskem. "Po dohodě obou klubů jsme posunuli úvodní rozskok už na 17 hodin, zatímco fotbalové klání bude začínat o dvě hodiny později," vysvětlil důvod změny Dušan Štěnička.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.