01. 10. 2015

Prodej permanentek

Na recepci Hotelu Opava byl zahájen předprodej permanentních vstupenek pro nadcházející sezonu.

Na recepci Hotelu Opava byl zahájen předprodej permanentních vstupenek pro nadcházející sezonu.

Základní cena permanentky je 1.200 Kč, permanentka platí na zápasy základní části, play-off i případné utkání poháru. Vzhledem k tomu, že letošním cílem klubu je minimálně účast ve čtvrtfinále play-off, předpokládá se odehrání pětadvaceti domácích zápasů. Pro majitele permanentek tak bude vstup v přepočtu za 48 Kč.

Pro majitele permanentek z loňské sezóny je připraveno ještě větší zvýhodnění - po předložení loňské permanentky získá její majitel permanentku na letošní sezonu za 960 Kč.

Zvýhodněná cena permanentky bude platit také pro rodiče či příbuzné hráčů všech věkových kategorií včetně přípravek, jeden hráč má nárok na dvě permanentky za zvýhodněnou cenu. Více informací získají hráči u svého trenéra nebo učitele.

Prodej permanentek bude probíhat denně od 6 do 22 hodin a bude ukončen po třetím domácím utkání s Ústím nad Labem v sobotu 14. listopadu 2015. Cena permanentek bude po celou dobu prodeje neměnná.

Ženy, děti do 12 let, držitelé průkazů ZTP a ZTP-P včetně průvodce mají vstup na všechna utkání základní části zdarma. Vstupné pro sezonu 2015/2016 je stanoveno na 90 Kč.
 

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.