13. 09. 2018

Prodej permanentek 2018/2019 zahájen

Zahájili jsme prodej permanentek na nadcházející sezonu.

Zahájili jsme prodej permanentek na nadcházející basketbalovou sezonu. Permanentka bude platná na zápasy základní části, nadstavby i play-off Kooperativa NBL, Českého poháru a Basketball champions league a její cena je 2.250 Kč.

Systém prodeje prošel zásadními změnami - celý prodej probíhá on-line na konkrétní místa s platbou kartou nebo bankovním převodem, systém GoPay podporuje platby z účtu České spořitelny, Komerční banky, Raiffeisen bank, mBank a FIO. Opava se tak zapojuje do projektu České basketbalové federace, kdy všechny kluby nejvyšší soutěže mají jednotný vstupenkový systém.

Nákup permanentky je možný rovněž na recepci Hotelu Opava, prodej probíhá denně od 6 do 20 hodin, platba zde je však možná pouze hotově!

Při nákupu doporučujeme vyplnit jméno, příjmení, e-mail a telefonní číslo držitele permanentky, zejména pro případ její ztráty.

Po nákupu obdrží každý nakupující na e-mail voucher s QR kódem. Plastové permanentky budou vydávány po předložení voucheru před domácími zápasy v pokladně (vouchery vystavené do 23.9. na prvním utkání s Kolínem, zbývající pak před druhým domácím utkáním s Ústím nad Labem).

Vzhledem k tomu, že dojde k přesunu stolku časoměřičů a laviček na protější stranu, což je jedna z podmínek účasti v Basketball champions league, změn dozná i zasedací pořádek. Kotel domácích fanoušků bude v sektoru A2 (tam, kde byl doposud prostor vymezený pro hostující fanoušky), naopak místa pro hostující fanoušky budou v sektoru B3 (tam, kde byl doposud domácí kotel). Vzhledem k povinné rezervaci 5 % kapacity haly pro fanoušky hostí, nebudou na spodní řady v tomto sektoru prodávány permanentky.

Permanentky nebudou prodávány ani v sektoru B1, který je vyhrazen pro hráče mládežnických týmů našeho klubu a jejich rodiče.

V případě problémů s nákupem či dotazy nás kontaktujte na e-mailové adrese vstupenky@bkopava.cz.

on-line prodej permanentek zde.

Plánek haly

Výše vstupného bude rozdělena dle kategorie zápasu - na základní část a nadstavbu Kooperativa NBL a na Český pohár bude vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 120 Kč. Pro zápasy play-off Kooperativa NBL bude výše vstupného 130 Kč, na místě 150 Kč. Pro Basketball champions league bude vstupné v předprodeji 160 Kč, na místě pak 180 Kč.

Vstupenky a permanentky 2018/2019

Jednotné vstupné budou platit také ženy, neboť jejich vstupem na utkání zdarma docházelo k porušování Antidiskriminačního zákona číslo 198/2009 Sb. paragraf 2, třetí odstavec: "Přímou diskriminací se rozumí takové jednání, včetně opomenutí, kdy se s jednou osobou zachází méně příznivě, než se zachází nebo zacházelo nebo by se zacházelo s jinou osobou ve srovnatelné situaci, a to z důvodu rasy, etnického původu, národnosti, pohlaví, sexuální orientace, věku, zdravotního postižení, náboženského vyznání, víry či světového názoru..."

Děti do 6 let a držitelé průkazu ZTP budou mít vstup zdarma. Zavedeno bude rovněž rodinné vstupné, z důvodu kontroly však toto bude prodáváno pouze v pokladně před zápasem.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.