10. 09. 2019

Prodej permanentek na sezónu 2019/2020 zahájen

Od dnešního dne byl zahájen prodej permanentních vstupenek na nadcházející sezónu.

Od dnešního dne byl zahájen prodej permanentních vstupenek na nadcházející sezónu. Oproti loňské sezóně dochází k několika změnám. Největší změnou je zavedení zlevněných permanentek pro osoby starší 65 let (65+), mládež a studenty (U18, ISIC).

V ceně permanentky nejsou zahrnuty případné zápasy play-off Kooperativa NBL ani Alpe Adria Cupu. Vstupenky na tyto zápasy budou pro vlastníky permanentek rezervovány a budou si je moci dokoupit za cenu 100 Kč/zápas, držitelé zlevněných permanentek za cenu 50 Kč/zápas.

Cena permanentky na základní část a nadstavbu Kooperativa NBL a základní část Alpe Adria cupu je 1.200 Kč, cena zlevněné permanentky je pak 600 Kč.

Majitelům loňských permanentních vstupenek jsou místa blokována do 22.9.2019, následně budou uvolněna do prodeje. Při prodlužování permanentky je potřeba znát šestimístné číslo původní permanentky (uvedeno nad QR kódem).

Prodej permanentek bude probíhat on-line, dále je možné je zakoupit v prodejně GEKKO Sport & Outdoor na adrese Partyzánská 18, Opava (naproti obchodního domu Katka a Supermarketu Albert v Kateřinkách). Prodejna je otevřená od pondělí do pátku v době od 9:30 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin. Na prodejně je platba možná pouze hotově!

Cena vstupného bude 100 Kč respektive 50 Kč ve zlevněné variantě, pro utkání play-off potom bude 120 Kč respektive 60 Kč.

Prodávány budou rovněž permanentky pro ZTP a ZTP/P v ceně 300 Kč. Tyto nelze zakoupit online,  zájemci o tyto permanentky musí napsat na e-mail vstupenky@bkopava.cz své jméno, příjmení a telefonní kontakt, následně se s nimi individuelně domluvíme na požadovaném místu a postupu vyzvednutí. Kromě permanentek budou nově zpoplatněny rovněž vstupenky pro ZTP, jednotná cena po celou sezónu bude 30 Kč/zápas.

Rodiče dětí z přípravek a našich mládežnických týmů budou mít možnost zakoupení zvýhodněné permanentky do sektoru B1 (bez míst), o způsobu objednání budou informováni v příštím týdnu skrze jednotlivé trenéry.

Prodejní aplikace pro nákup a prodloužení permanentek.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.