30. 05. 2023

Prodej vstupenek na čtvrtou finálovou odvetu

Prodej vstupenek na čtvrteční finále bude probíhat jako obvykle v síti Ticketportal, prodej vstupenek bude zahájen ve středu 31.5.2023 od 18 hodin.

Základní vstupné je stanoveno na 250 Kč, zlevněné vstupné na 180 Kč. S ohledem na pozdní začátek zápasu (19:45) a náročnost prodeje nebudou v prodeji rodinné vstupenky.

Protože je o vstupenky enormní zájem, stanovili jsme přesná pravidla pro jejich prodej - menší partneři klubu mají nárok na 10 vstupenek, významní partneři na 20 vstupenek, hráči a realizační tým pak na 12 vstupenek.

Ve středu 31.5.2023 od 18 hodin půjde do volného prodeje cca 800 ks vstupenek a všichni tak budou mít stejnou šanci je zakoupit.

Případné nevyužité rezervace vstupenek pro partnery a hráče pak půjdou do prodeje ve čtvrtek dopoledne.

Stávající permanentky na finálový zápas platí a budou se prodlužovat po sezóně.

Zítra dopoledne bude možné zakoupit zcela nové permanentky na sezonu 2023/2024 s tím, že cena bude navýšena o cenu vstupenky na finále a na čtvrtek již tato permanentka bude v platnosti. Kupující nových permanentek budou zvýhodněni před těmi, kteří si chtějí koupit pouze vstupenku na finále.

Místa stávajícím permanentkářům, kteří měli permanentky pouze na základní část a nadstavbu, budeme blokovat do konce června.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.