22. 05. 2023

Prodej vstupenek na nedělní finále s Děčínem

První fáze prodeje vstupenek na nedělní finále s Děčínem bude zahájena ve čtvrtek 25.5. od 10 hodin. Cena vstupenky na finále Kooperativa NBL je 200 Kč, zlevněné vstupné pro mládež do 19 let, držitele karty ISIC a seniory nad 65 let pak 130 Kč. Vstupenky pro ZTP či jejich doprovod budou jako po celou sezónu za 30 Kč.

Prodej vstupenek bude probíhat pouze on-line na TICKETPORTALU a jeho prodejních místech (Sluna Opava, Tipsport).

V prodeji budou i vstupenky do VIP lóží nad tribunou C1 nad světelnou tabulí v ceně 500 Kč. V každé lóži je k dispozici 6 míst, možný je i pronájem celé lóže s kapacitou až 12 osob s možností zajištění občerstvení. V případě zájmu o pronájem celé lóže nás kontaktujte co nejdříve telefonicky na čísle 777 003 416.

V prodeji budou i rodinné vstupenky. Varianta Rodinná 2+ pro dvě dospělé osoby a děti za cenu 450 Kč, varianta Rodinná 1+ pro dospělou osobu a děti za cenu 250 Kč. S ohledem na enormní zájem o vstupenky není možný výběr konkrétních míst. Tyto vstupenky budou k dispozici pouze do sektoru A4 od 11. řady výše v počtu 100 ks. Rodinné vstupenky je možné objednat e-mailem již nyní na adrese vstupenky@bkopava.cz. Objednávky budou vyřízeny až do uvedené kapacity dle pořadí, ve kterém budou doručen.

Rodinné vstupenky jsou již bohužel vyprodány!

V případě zájmu o vstupenky pro větší skupiny (10 a více osob) z řad basketbalových týmů nám pošlete telefonní kontakt na e-mail vstupenky@bkopava.cz, následně se Vám ozveme.

Ve druhé fázi prodeje pak budou v sobotu uvolněny v omezeném počtu neprodané vstupenky, které zbydou z rezervovaných míst pro hráče a partnery klubu. O termínu uvolnění budeme informovat na našem Facebookovém profilu.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.