02. 06. 2023

Prodej zcela nových permanentek 2023/2024

Stávající permanentky budeme prodlužovat později, jakmile bude jasné, jaký pohár budeme v nadcházející sezóně díky zisku titulu hrát. Místa jsou permanentkářům rezervovaná. V prodeji jsou tak nyní pouze zcela nové permanentky.

Cena základní permanentky (modrá) na základní část, nadstavbu, předkolo play-off a play-off včetně případného finále je 2.500 Kč. V ceně nejsou zahrnuty pohárové zápasy, tyto bude možné dokoupit s přednostním právem.

Cena zlevněné permanentky (oranžová) na základní část, nadstavbu, předkolo play-off a play-off včetně případného finále je 1.600 Kč. V ceně nejsou zahrnuty pohárové zápasy, tyto bude možné dokoupit s přednostním právem.

Místa všem stávajícím permanentkářům automaticky blokujeme do konce června. O způsobu prodloužení permanentek budeme informovat v nejbližší době.

Zcela nové permanentky si můžete objednat e-mailem na adrese vstupenky@bkopava.cz, při objednávce nám uveďte jméno a příjmení, telefon, požadované místo dle aktuální obsazenosti a typ permanentky.

 

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.