09. 02. 2021

Jízdní řád nadstavby KNBL 2020/21

Na světě už je program nadstavbových skupin letošního ročníku Kooperativa NBL

Na světě už je program nadstavbových skupin letošního ročníku Kooperativa NBL.

Opavy se pochopitelně týká rozlosování skupiny A1. Tu začnou naši basketbalisté v sobotu 27.2. domácím zápasem s Brnem. Pak je čeká v Praze souboj s USK, následuje domácí utkání s Nymburkem 6.3. a pak výjezd do Kolína. První polovinu skupiny A1 zakončí v sobotu 13.3. domácím zápasem s Pardubicemi.

Pak budou následovat odvety s prohozeným pořadatelstvím, poslední kolo skupiny A1 je na programu v sobotu 3.4.2021. Poté už nastane čas play-off. Tento program bude samozřejmě splněn, jen pokud do toho nezasáhne vyšší moc. V dnešní podivné době není nic nemožné. Na celý program skupiny A1 se můžete podívat zde.

Stejný termínový program má skupina A2, níž budou hrát Svitavy, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Děčín, Ostrava a Olomoucko. Letos se sice nesestupuje, ale ve hře jsou ještě 4 místa pro předkolo play-off, kam postoupí týmy ze 7. - 10. příčky po konci nadstavby. Program skupiny A2 zde.

Naši kluci vstupují do nadstavby z druhého místa a věřme, že do play-off půjdeme ze stejné příčky. Na třetí Kolín máme k dobru 2 body.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.