12. 03. 2020

Rezerva skončila bez nadstavbové výhry

Naše rezerva zakončila své letošní působení v 1. lize zápasem v Litoměřicích

Naše rezerva zakončila své letošní působení v 1. lize zápasem v Litoměřicích.

V zápase proti favoritovi naší skupiny se rezerva držela do poloviny druhé čtvrtiny, kdy po koši René Klapetka vedla 28:27. Pak ale přišla desetibodová šňůra domácích a ta určila další ráz utkání. Vedení Litoměřic se ve druhém poločase postupně vyhouplo přes 20 bodů a bylo "vymalováno"

Na závěr prvoligové sezóny si další double-double připsali Lukáš Bukovjan (24 bodů, 12 doskoků, 5 asistencí, val. 30) a Jirka Štěpánek (17 bodů, 12 doskoků, val. 20). Nejvíce je podpořil Mikuláš Pavlík.

Slavoj BK Litoměřice - BK Opava B 92:65 (19:15 39:31 67:48)
Body: Karlovský Jan 19, Kantůrek Lukáš 16, Kynzl Dominik 14, Slunečko Marek 12, Haiblík Johan 10, Bělohlávek David 9, Klouda Martin 5, Radimský Jaroslav 3, Dvořáček Jan 2, Šteffel David 2 - Bukovjan Lukáš 24, Štěpánek Jiří 17, Pavlík Mikuláš 12, Klapetek René 5, Týn Ondřej 3, Blaštík Jan 2, Žídek Dalibor 2; trojky: 47/10 - 22/7; dvojky: 50/29 - 41/16; TH: 9/4 - 20/12; chyby: 18 - 12; doskoky: 64 - 40; rozhodčí: Vošahlík, Renc

V závislosti na výsledku zápasu Sokol Pražský - BC Vysočina skončí naše rezerva celkově na konečném 11. nebo 12. místě 1. ligy. Pro srovnání: v minulém prvoligovém ročníku byla celkově čtrnáctá.