24. 10. 2016

Rezerva ve Šlapanicích neuspěla

Další porážku si připsalo naše béčko, které nestačilo na brněnské Šlapanice.

Petr Valeček měl z pendlů k dispozici jen Mirka Kvapila, přesto naši začali excelentně a brzy vedli 9:0. Bodovou převahu si udržovali prakticky celý první poločas a až v jeho závěru se poprvé dostali do vedení domácí. Ve druhé půli už začala Opava tahat za kratší konec a vedení Šlapanic pomalu ale jistě narůstalo. Necelých 7 minut před koncem se vyšplhalo na 14 bodů a bylo prakticky rozhodnuto.

Největšími oporami byli v týmu naší rezervy Mirek Kvapil (20 bodů, 8 doskoků, val. 21) a Jirka Dihel (17 bodů, 8 získ. faulů, 4 doskoky, val. 16), všechny ale zastínil šlapanický Jan Rotrekl, který zaznamenal double-double za 17 bodů a 14 doskoků (val. 31).

Sokol Šlapanice - BK Opava B 78:68 (14:17 38:36 60:52)
Body: Rotrekl 17, Šír 13, Truneček 12, Vyroubal 10, Müller  9, Líčeník 6, Vaněk 6, Hilšer 3, Pavličík 2 - Kvapil 20, Dihel Jiří 17, Matějka 11, Mičunek 11, Kurečka Šimon 6, Černý 2, Kupčík 1
Trojky: 31/10 - 19/5
Dvojky: 39/18 - 46/19
TH: 19/12 - 26/15
Chyby: 23 - 23
Doskoky: 44 - 45
Rozhodčí: Kapl, Kapaňa

Další utkání naší rezervy se uskuteční již v úterý 25.10., kdy od 19:30 hod. přívítají naši kluci v opavské hale nováčka soutěže, celek UP Olomouc.