10. 03. 2018

S Nymburkem jsme prohráli

Ani v sobotu jsme na Nymburk nenašli recept. Výkon Opavy ale špatný nebyl. Klukům nešla upřít snaha a bojovnost.

Ani v sobotu jsme na Nymburk nenašli recept. Výkon Opavy ale špatný nebyl.  Klukům nešla upřít snaha a bojovnost.

V první čtvrtině jsme se dokonce dostali i do vedení. „Chtěli jsme uhrát co nejlepší  výsledek. V první čtvrtině jsme si udržovali vedení, škoda, že se nám nepodařilo navýšit,“ litoval opavský pivot Miroslav Kvapil. Sám v jednom případě selhal, když mu nevyšla smeč. „To se stává občas každému, nevyšel mi krok,“ vysvětloval.

Ve druhé čtvrtině Nymburk zápas otočil. „Bohužel soupeři jsme dali prostor a zbytek zápasu si pohlídal. Nymburk je tým, který dokáže trestat každý výpadek,“ konstatoval Miroslav Kvapil. „Ale až tak špatně jsme nehráli. Teď se musíme dobře připravit na Svitavy,“ zakončil odchovanec BK Opava.

BK Opava – Nymburk 88:100 (21:18, 41:49, 66:85)

Body: Bujnoch  26, Klečka 15, Zbránek  11, Dragoun  10, Kouřil 9, Jurečka  6, Bukovjan  5, Kvapil  4, Gniadek 2 - Hruban  19, Vyoral  17, Bohačík , Kříž po 11, Peterka  9, Davis, Pumprla po  7, Lawrence  6, Benda, Ray po 5, Kolář 2, Barac 1. Rozhodčí: Baloun, Nejezchleb, Kučírek. TH: 14/10:22/16. Trojky: 10:14. Doskoky: 24:44. Fauly: 22:17. Nejlepší hráč: Václav Bujnoch (Opava)­.