12. 02. 2021

Spouštíme podcast Mezi koši

Basketbaloví fanoušci již delší dobu sledují zápasy opavského klubu pouze skrze on-line přenosy na platformě TV COM.

Basketbaloví fanoušci již delší dobu sledují zápasy opavského klubu pouze skrze on-line přenosy na platformě TV COM. "Fanoušci  v hale nám velmi schází. Aby mohli alespoň doma shlédnout naše zápasy, snažíme se pro ně stále zkvalitňovat on-line přenosy z haly," uvedl ředitel klubu Kamil Vajda a pokračoval: "V minulosti probíhal přenos přes jednu kameru, následně jsme přidali druhou a zápasy začali komentovat."

Díky spolupráci s týmem studentů Televize Slezského gymnázia Opava se pro fanoušky připravují rozhovory s hráči, trenéry, sestřihy zajímavých momentů ze zápasů a sestřihy s nejlepšími hráči utkání.

"Tým tvoří kromě studentů i několik našich bývalých mládežnických hráčů, všichni se výborně doplňují a stále chtějí něco zlepšovat," uvedl Kamil Vajda a pokračoval: "Další novinkou tak bude klubový podcast nazvaný Mezi koši."

První vydání tohoto podcastu vyjde už tuto neděli, hostem bude ředitel klubu Kamil Vajda, dotazy bude pokládat Honza Krejčíř, který mimo jiné komentuje domácí zápasy klubu. Premiéra prvního podcastu bude v 17 hodin na klubovém Facebooku a YouTube a dále pak na Spotify a Apple podcast.

Další díly podcastu budou vycházet v průběhu sezóny ve čtrnáctidenních intervalech, účastníky budou hráči, trenéři, opavské basketbalové legendy a zajímavé osobnosti, které klub podporují.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel čtyř mistrovských titulů a pěti vítězství v Českém poháru.