13. 11. 2015

Spuštění nového webu

Po několika měsících příprav a úprav byl spuštěn nový web našeho klubu.

Po několika měsících příprav a úprav byl spuštěn nový web našeho klubu. Původní web, který byl projektem dvou studentů střední školy, sloužil úctyhodných 13 let a již nebylo možné provádět jeho potřebné úpravy. Za dobu jeho provozu se na něm objevilo více než tři tisícovky článků a na tisíce se počítaly také fotografie ze zápasů a klubových akcí.

Nový web byl koncipován tak, aby odpovídal moderním nárokům svých návštěvníků. Zejména jde o responzivní design, kdy se web maximálně přizpůsobuje podle použitého zařízení, na kterém je prohlížen. Nově si tak naši fanoušci mohou web pohodlně prohlížet na mobilech, tabletech i běžných počítačích.

Na webu budou stejně jako v minulosti publikovány články z dění v klubu, jak jste byli doposud zvyklí. Novinkou jsou videa z pozápasových tiskových konferencí z domácích utkání, které se však z důvodu časové náročnosti zpracování budou u článků o zápasech objevovat se zpožděním.

V nejbližší době připravujeme také spuštění Facebookového profilu klubu. Věříme, že se vám bude nové grafické zpracování klubového webu líbit.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.