10. 02. 2018

Super! V Kolíně jsme vyhráli

Výborného výsledku dosáhli naši kluci na palubovce kolínského Geosanu, když vyrovnaný a těžký zápas dotáhli do vítězného konce.

Na Opavě se podepsala dlouhá cesta a to zapříčinilo pomalejší rozjezd. „V první čtvrtině jsme udělali hned několik individuálních chyb, které soupeř trestal,“ zlobil se Petr Czudek. „Ve druhé čtvrtině šel náš výkon nahoru, hlavně na útočné polovině se nám dařilo,“ pokračoval trenér. Jeho týmu se podařilo výsledek otočit.

Po přestávce si Slezané udržovali vedení, nicméně do žádného velkého trháku se nedostali. „Soupeř byl na dostřel. V momentech, kdy se zápas lámal, dali trojky Kuba Šiřina s Vencou Bujnochem. Kolín byl nepříjemný do posledních vteřin, ale jsem rád, že jsme zápas zvládli,“ vydechl si Petr Czudek.

Geosan Kolín  - BK Opava 80:85 (24:19, 40:43, 57:62)

Body: Pajović 17, Skinner 14, Bakić  13, Číž, Šafarčík po 12, Machač 6, Dokoupil  4, Vocetka  2 -

Šiřina  21, Klečka, Kouřil po 14, Bujnoch 11, Gniadek, Kvapil  po 6, Bukovjan, Dragoun  po 5, Jurečka 3.

Rozhodčí: Ket, Kučera, Jeřab.  TH: 17/15:18/11. Trojky: 3:10. Doskoky: 52:33. Fauly: 18:20.