• BK Opava
  • Novinky
  • Trenér Petr Czudek naděloval na vánočním večírku Radosti

  16. 12. 2022

Trenér Petr Czudek naděloval na vánočním večírku Radosti

Velké překvapení čekalo klienty sociálně terapeutické dílny Radost na jejich vánočním posezení ve čtvrtek 15. prosince dopoledne. S dárky za nimi do jejich sídla v Jaktaři nečekaně dorazili trenér Basketbalového klubu Opava Petr Czudek.

Nadšení klienti Radosti je přivítali s velikým jásotem a hned poté začala basketbalová nadílka. Petr Czudek do Radosti přinesl dva velké nástěnné kalendáře BK na rok 2023 a každého klienta obdaroval Fidorkou s logem opavských basketbalistů a pomerančem. Kromě toho předal třem nejvěrnějším fanouškům z řad klientů Radosti baňky v barvách BK Opava a ti je za jeho asistence zavěsili na vánoční stromek ve svém středisku.

A co by to byl vánoční večírek bez pořádného tance! Sašu Šimonovou i Petra Czudka zvali do kola jeden klient za druhým a nečekané setkání nakonec završilo společné focení v originálním vánočním fotokoutku.

Přátelství mezi Basketbalovým klubem Opava a Radosti trvá již řadu let, klienti chodí s basketbalisty na společné tréninky a ve své pojízdné Kavárně pro Radost na zápasech prodávají kávu, opavští borci je zase navštěvují v jejich sídle v Jaktaři. Za skvělou spolupráci poděkovala Petrovi Czudkovi i Saši Šimonové vedoucí Radosti Lucie Švejdíková, která se s oběma hosty hned domluvila na dalších společných akcích pro příští rok.

O klubu

Klub se sedmdesátiletou historií, držitel pěti mistrovských titulů a šesti vítězství v Českém poháru.