12. 09. 2017

Třetí výhra v přípravě

Dalším soupeřem v přípravě na novou sezónu byl pro Opavu tým Olomoucka, nástupce prostějovských Orlů.

Dalším soupeřem v přípravě na novou sezónu byl pro Opavu tým Olomoucka, nástupce prostějovských Orlů. V domácím dresu již nastoupil reprezentant Jakub Šiřina, volno měl tentokrát Kryštof Vlček. Opava od začátku zápasu vedla a držela si od soupeře bodový odstup. Na začátku druhého poločasu domácí vyhráli první dvě minuty 9:2 a trenér Predrag Benaček si musel vzít time out.

I po něm ale pokračovala Opava v navyšování skóre, ale slabším závěrem třetí čtvrtiny dovolila soupeři snížit až na rozdíl 14 bodů. Poslední dějství už naši opět ovládli, ale kýžená stovka nakonec nepadla. I tak mohli být diváci s výkonem svého celku spokojeni.

BK Opava - BK Olomoucko 98:76 (20:13 55:39 74:60)
Body: Gniadek 22, Zbránek 15, Bujnoch a Jurečka 11, Šiřina (9 asistencí) a Kouřil (8 asistencí) 8, Dragoun a Kvapil 7, Slavík 5, Klečka 4 - Fuller 21, Sehnal 18, Šepa 11, Váňa 8, Močnik a Křemen 6, Nábělek, Barnes a Szabó 2; dvojky: 35/25 - 36/19; trojky: 26/11 - 30/10; TH: 22/15 - 11/8; doskoky: 39 - 25; rozhodčí: Holubek, Dolinek, Stáňa