22. 09. 2019

Turnaj v Levicích: Porážka s Patrioty

Ve druhém kole Golden Eagle Cupu se naši střetli s domácími Patrioty

Ve druhém kole Golden Eagle Cupu se naši střetli s domácími Patrioty.

Opavští vedli prakticky celých 36 minut, ale devítibodová šňůra Patriotů v poslední čtvrtině zvrátila stav ve prospěch domácích basketbalistů, kteří v závěru šesti body v řadě stvrdili svů úspěch. Zajímavé bylo, že domácí házeli celkem 17 trestných hodů, zatímco Opava jen čtyři (všechny čtyři také proměnila).

Opavským lídrem byl Martin Gniadek, který zaznamenal 17 bodů s trojkovou bilancí 4/3 (val. 15). Kuba Šiřina si připsal 7 asistencí (val. 14).

Patrioti Levice - BK Opava 73:66 (21:22 35:41 56:58)
Body Opavy: Gniadek 17, Švandrlík (6 doskoků), Klečka 13, Bujnoch 11, Šiřina 5, Kvapil, Bratčenkov a Slavík 2; dvojky: 37/20 - 37/16; trojky: 22/7 - 39/10; TH: 17/12 - 4/4; chyby: 13 - 21; doskoky: 45 - 37

V posledním kole turnaje si naši zahrají proti týmu Helios Suns Domžale, který v neděli porazil Brno 76:61. Na výhru v turnaji mají tak s výjimkou Brna šanci všechny tři zbylé celky.